Chcesz odświeżyć wizerunek swojej firmy? Potrzebujesz okolicznościowych grafik lub projektów graficznych związanych ze swoją działalnością?

Oferujemy usługi z szeroko pojętym marketingiem. Niezależnie czy potrzebujesz projekty graficzne dostosowane do podstron na portalach społecznościowych (Facebook, Twitter, Instagram i inne) lub fizycznie przygotowane produkty (plakaty, zaproszenia, wizytówki, ulotki), jesteśmy w stanie zaoferować kompleksowe rozwiązania.

Skontaktuj się z nami i opisz nam swoje potrzeby, a my dopasujemy najlepsze rozwiązania.


  Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych, zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych), RODO.
  Dane osobowe pozyskane w ramach formularza kontaktowego przetwarzane będą w celu rozpatrzenia przesłanego zapytania, a podstawę przetwarzania danych stanowi realizacja prawnie uzasadnionych interesów firmy Anmit s.c. poprzez zapewnienie możliwości kontaktu użytkowników strony www z firmą Anmit s.c. Administratorem danych osobowych jest Anmit s.c. z siedzibą w Szczecinie, przy ul. Adama Mickiewicza 132.
  Pozyskane dane osobowe będą przetwarzane przez czas konieczny do przetworzenia zapytania zawartego w powyższym formularzu. Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne do przetworzenia zapytania. W przypadku podania danych przysługuje Państwu prawo żądania dostępu do swoich danych osobowych, sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, wniesienia sprzeciwu, prawo do przenoszenia danych oraz wniesienia skargi do organu nadzorczego.

  Pełny zakres naszych usług obejmuje m.in:

  • projektowanie logotypów
  • modernizacja istniejących logotypów
  • pełną identyfikację wizualną firmy (papier firmowy, gadżety, samochody firmowe, stroje firmowe itp.)
  • projekty graficzne (ulotki, plakaty, wizytówki, zaproszenia, grafiki do postów w mediach społecznościowych)
  • usługi poligraficzne (doradztwo w tematyce najlepszych form druku, druk zleconych projektów, dostawa bezpośrednio do klienta)
  • tworzenie, hosting i utrzymywanie stron internetowych
  • obsługa portali społecznościowych